Ślub i wesele industrialne

//Ślub i wesele industrialne
Ślub i wesele industrialne 2018-03-04T19:40:56+00:00

Marzy Wam się wesele w postindustrialnej stylistyce?
Może w starej fabryce lub hali magazynowej?

Wesele w stylu industrialnym przemawia również do naszych serc, ponieważ daje niemal nieograniczone możliwości aranżacji. Dekoracje z zaadoptowanych elementów wyposażenia fabryki – wyeksponowane stalowe belki – metal i szkło w różnych odsłonach, niebanalne oświetlenie, drewniane meble – to tylko kilka z możliwości, jakie dają pofabryczne wnętrza. Na weselach industrialnych nie ma rzeczy zbyt delikatnych i cennych.

Estetyka przemysłowa jest jednym z trendów weselnych, który zatacza coraz szersze kręgi i staje się coraz popularniejszy. Nie dajcie się jednak zwieść – wesele industrialne nie jest łatwo zorganizować – nie myślcie że wykorzystanie niedokończonych i zrekonstruowanych elementów starych hal, fabryk czy magazynów wystarczą, aby uzyskać odpowiedni efekt o jakim marzycie. Styl industrialny może oznaczać wiele, na przykład surowe krzesła bez luksusowych poduszek i pokrowców, gliniane lub metalowe doniczki na kwiaty zamiast wymyślnych wazonów, czy mówiąc szerzej – unikanie wszystkie co jest zbyt błyszczące i glamour – ma być szorstko i nieco lekkomyślnie. Rezultatem tego wszystkiego będzie odważny, niedopowiedziany efekt końcowy, który ściągnie na siebie wzrok gości, ale jednocześnie nie przyćmi Pary Młodej.

Chcesz zorganizować wesele industrialne ale nie wiesz jak się do tego zabrać i gdzie je zorganizować. My wiemy gdzie szukać idealnych miejsc na tego typu imprezy.