Ślub humanistyczny i alternatywny

//Ślub humanistyczny i alternatywny
Ślub humanistyczny i alternatywny 2018-03-04T19:42:23+00:00

Ślub humanistyczny to doskonała alternatywa dla Par którym tradycyjne podejście do ślubu i wesela nie leży w naturze. Jeżeli szukacie dla siebie czegoś innego i oryginalnego to jest to dla Was doskonałe rozwiązanie. Pomożemy Wam w realizacji Waszego wymarzonego dnia oraz zrealizujemy nietuzinkowe pomysły.

Czym jest ślub humanistyczny?

Ten rodzaj ceremonii istnieje w Polsce już od kilku lat – większość źródeł podaje rok 2007 jako ten od kiedy małżeństwa humanistyczne są zawierane. Jak wskazuje nam nazwa, w przypadku ślubów humanistycznych najważniejsi są ludzie – nie religia, czy formalności. Na dzień dzisiejszy ślub humanistyczny może zostać zawarty pomiędzy dwoma pełnoletnimi osobami (płeć nie ma znaczenia), niestety nie będzie miał on mocy prawnej – dlatego też jeżeli zależy Wam na tym aby związek był w pełni sformalizowany to będziecie musieli udać się również do urzędu stanu cywilnego.

Niewątpliwą zaletą ślubów humanistycznych jest możliwość ich pełnej personalizacji – to od Was zależy styl uroczystości, muzyka, wypowiadana przysięga, czy też miejsce gdzie powiecie sobie TAK